FASSAAD

Hoone välisseinad ja boksidevahelised seinad on soojustatud (270 mm mineraalvill) puitkarkass seinad, kaetud ökoloogiliste kiudtsementplaatidega ja boksi kahel küljel on klaasfassaad – vastavalt arhitektuursele lahendusele.

KONSTRUKTSIOONID

Hoone kandvad- ja siseseinad on puitkarkass seinad. Korterite sisesed vaheseinad ehitatakse metall/puitkarkassil kipsplaatseintena, mis pahteldatakse ja värvitakse. Hoonel on plekk-katus ning monoliitne raudbetoon vundament.

AKNAD JA KLAASFASSAAD

Ridaelamu bokside kahel küljel on klaasfassaad kolmekordsete klaaspaketidega ning osaliselt avatavate osadega.

TERRASSID

Kõikidel boksidel on puitlaudisega terrassid.

KÜTE JA VENTILATSIOON

Korterite küte on lahendatud korteripõhise õhk-vesi soojuspumba baasil, soojuskandjaks on vesipõrandaküte mõlemal korrusel.

Kõikides korterites on korteripõhine soojustagastusega sundventilatsioon.

VIIMISTLUS

Eluruumide seinad ja laed värvitakse, põrandate viimistluseks kasutatakse ühelipilist spoonparketti.

Vannitubade seinad kaetakse keraamiliste plaatidega või värvitakse osaliselt vastavalt arhitektuursele projektile. Tualettruumides, vannitubades ja saunades kaetakse põrandad keraamiliste plaatidega.

ELEKTRI- JA NÕRKVOOLUPAIGALDUS

Teostatakse hoone sisene elektrikaabeldus vastavalt korteri planeeringule (täpsustub projekteerimise käigus). Paigaldatakse korterite toitekaablid elektriliitumiskilbist, milles asuvad ka korterite peakaitsmed ja kaugloetavad elektriarvestid. Samuti paigaldatakse korterite lülitid ning pistikupeasad.

Elektrivõimsus on igas boksis 3x25A.
Siseviimistluspaketi osana paigaldatakse vannitoa, WC-de ja esiku LED valgustus (süvistatu ripplagedesse). Muude ruumide osas tuuakse valgustitele ettenähtud kohtadele valgustuse paigaldamiseks vajalikud toiteotsad. Elutubade valgusteid ei paigaldata.

Teostatakse CAT6 andmesidekaabeldus arvestusega, et korteri ostja saab liituda enda valitud teenusepakkujaga. Elutubadesse on ette nähtud side-arvutivõrgu pistikupesad  TV ja interneti jaoks. Tagatud on tehniline valmidus telefoni-, interneti- ja TV-teenuste lepingute sõlmimiseks erinevate teenusepakkujatega.

TULEOHUTUS

Korterisse paigaldatakse vastavalt normidele lokaalne patareitoitel suitsuandur.

SAUN

Boksides on puidust saunalaudis ning saunalava, elektriline saunakeris.

ENERGIAKLASS

A-energiaklass.

*Arendaja jätab endale õiguse asendada siinkohal kirjeldatud materjale ja seadmeid samaväärse või paremaga.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart