Metsapargi kinnistu on mõeldud just Teile, kui armastate värsket õhku ja elada looduse keskel ning Teie jaoks on oluline turvaline keskkond ja rahulik naabruskond. Teil on võimalus olla osa sõbralikust võrgustikust ja kogukonnast.

Teil avaneb võimalus nautida jalutuskäike ja lõõgastuda 44 hekatari suuruses erametses. Metsas leidub erinevaid puuliike, veekanaleid ja metsaradu, mis looklevad läbi eriilmeliste puistude.

Unistate oma enda kodust ja hoovist? Rikkalikku loodusega ümbritsetud piirkonnas ja vägagi pere- ning lastesõbralikus keskkonnas saate valida erinevate eramaja kui ka ridaelamu kruntide vahel. Krundid asuvad veidike eemal maanteest ja ümbruskonnas on lõputult ruumi, kus aega veeta nii pere kui sõprade ringis.

Uusarendus rajoonis on väga turvaline liiklus kui ka keskkond. Metsapark asub Tallinnast umbes 40-minutilise ja Raplast 10-minutilise autosõidu kaugusel.

Järgmisel aastal töösse mineva Rail Baltic Ülemiste ühisterminali projekti valmimisel on aga võimalik mugavalt 30-minutilise kiirrongiga Tallinna jõuda.

Kõik mugavused, kauplused, toidupoed ja restoranid asuvad Raplas, kus hinnad on võrreldes Harjumaaga odavamad.

Valige Metsapark oma tulevaseks koduks ja Te ei pea pettuma, kui soovite elada vaikses keskkonnas, kauni looduse keskel, olla ümbritsetud turvalise kogukonnaga ja Teile on tähtis mugavad ühendused Eesti suurimate linnadega.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart